6 lis 2012

Owoce z dżungli

Gdy wróciłyśmy z córcią z zumby, synek krzyczał od progu "Mamuś, moje pedały przyszły", co znaczy, że przyszła do mnie paczka. Skąd pedały?- jakiś czas temu mąż zamawiał do swojego roweru pedały, i w tym samym czasie obiecaliśmy synkowi nowy rower z pedałami, bo już  większym chłopcem jest. W swoim trzyletnim umyśle opracował plan -   wymyślił, że do jego starego rowerku biegowego, wystarczy pedały zamocować i będzie już inny rower ... może będzie kiedyś konstruktorem? ;)
... ale do rzeczy, otworzyłam paczkę, i moim oczom ukazały się paczuszki z puree z owoców egzotycznych,  które dostałam w ramach współpracy ze sklepem internetowym  Owoce z dżungli zobaczcie sami...


Może o samej paczce?
Dużym zaskoczeniem dla mnie była sama paczka. Z zewnątrz dobrze zabezpieczona, po rozpakowaniu kartonu ukazało się drugie opakowanie styropianowe, a po jego otwarciu poczułam chłód, jakbym otworzyła zamrażalkę. W opakowaniu styropianowym znajdowały się w pełni zamrożone musy z owoców, co było mega zaskoczeniem, bo do tej pory jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby do adresata docierały zamrożone produkty. Paczka została nadana do mnie wczoraj, a dziś dotarła chwile przed 18,  i produkty były w pełni zamrożone!!!  mało tego w paczce znajdował się w dalszym ciągu suchy lód, oczywiście w mniejszej ilości niż na zdjęciu.


Paczuszki z miąższem owocowym  są zapakowane w ekonomiczne 100 gramowe opakowania, co pozwala sporządzić jedną porcję np. napoju mleczno- owocowego, sorbetu czy do muffin bądź ciasta. Jak dla mnie główną zaletą tych produktów jest ich naturalność oraz brak jakichkolwiek ulepszaczy.

Niebawem przedstawię Wam, każdą z poszczególnych paczuszek miąższu wraz z opisem owocu i jego zastosowaniem przeze mnie.

Zapraszam! 

2 komentarze:

 1. Wow! Też jestem pod wrażeniem, że musy dotarły zamrożone :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystko idzie do przodu... nawet nasze doświadczenia ;)
   Pozdrawiam

   Usuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz ślad po swojej wizycie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...