28 lis 2013

Współpraca z Brześć- Produkty cukiernicze

Jeszcze nie ma mikołajek, a już zaczynam dostawać paczki... mniejsze, większe, nie ważne, ważne że sprawiają radość :)
Wczoraj wieczorem odwiedził mnie elf i dostarczył mi paczuszkę, w której znalazły się produkty cukiernicze Brześć

Byłam niezmiernie zaskoczona i zadowolona, ponieważ nie spodziewałam się akuratnie, tej paczuszki, w której znalazły się oto te produkty


- słomka ptysiowa,
- groszek ptysiowy,
- amonki z cynamonem.

Teraz pozwolicie, że zaprezentuję Wam w kilku zdaniach, firmę Brześć Produkty cukiernicze. Jest to firma, z dwudziestoletnią tradycją wytwarzania produktów cukierniczych, opartych na domowych recepturach. Mało tego, logo firmy nawiązuje do ludowej tradycji naszej ziemi, co mi się bardzo podoba i wyróżnia ten produkt spośród innych, a produkty tejże firmy są sprzedawane nie tylko na naszym polskim rynku,a le również znajdują odbiorców poza naszymi granicami państwa. Tutaj jako ciekawostkę, przytoczę informację, że produkt firmy  Brześć- słomka ptysiowa, nie ma odpowiednika na rynku europejskim.

Już się nie mogę doczekać, aby skonsumować ciasteczek... nie chce być wyrodną rodzicielką i zaczekam na moje dzieci, wszak one są moimi najlepszymi recenzentami.

1 komentarz:

  1. Słomkę ptysiową uwielbiam,jest uzależniająco pyszna,gratuluję smakowitej paczuszki.Pozdrawiam ciepło. (www.nogawkuchni.blogspot.com)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz ślad po swojej wizycie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...