12 gru 2013

Czekoladka Danusia firmy Wawel ciąg dalszy

Jako, że już niebawem zakończy się kampania promująca czekoladkę Danusia, prowadzana przez Agencję  Marketingu Rekomendacyjnego nadrabiam zaległości i z wielką chęcią dzielę, się opiniami osób z którymi miałam przyjemność rozmawiać na temat czekoladek...

Rozmowę przeprowadziłam z senseiem mojej córci, Panem Jackiem Olejarnik (klik!), który był tak miły i po treningu dał się namówić na czekoladkę Danusi...... wg Pana Jacka, czekoladka jest w sam raz, i w smaku zdecydowanie kawowa- bo takową otrzymał. Zaletą jest rys na każdej czekoladce z podobizną tytułowej Danusi, ale jak na mężczyznę  przystało, P. Jacek zauważył, że  czekoladka bardziej nadaje się dla kobiet niż dla mężczyzn, a to za sprawą opakowania, które jest klasyczne w klimacie vintage. P. Jacek batonik Danusia, ocenia na 5, za to, że jest oryginalny i wyróżniający się spośród innych słodyczy dostępnych w sklepach.

Żeby nie było... podczas gdy moje dziecię wraz z innymi, wylewało siódme poty na treningu, zaprosiłam Pawła i Renię ( nasze dzieci chodzą razem do klasy i na trening) do zaopiniowania batonika Danusia .


Zarówno Renia jak i Paweł, zgodzili się co do tego, że opakowanie jest estetyczne, wyglądem bardzo klasyczne i przy tym tradycyjne. Czekolada batonika, w sam raz nie za słodka i nie za gorzka, wygląd samych czekoladek jest interesujący, dzięki wizerunkowi Danusi, na każdej z poduszek czekoladki. Co do smaku nadzienia: wg Rani (jej przypadł batonik o ajerkoniakowym nadzieniu)- nadzienie mogłoby być bardziej wyraziste i bardziej ajerkoniakowe. Wg Pawła, w sam raz zarówno nadzienie jaki i sama czekoladka. Ogólnie, batonik Danusia, w ich subiektywnej ocenie wypadł pozytywnie.

1 komentarz:

  1. A my polecamy konkurs :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=553068488113501&set=a.393991067354578.97585.392956144124737&type=1&theater

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz ślad po swojej wizycie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...