16 sty 2014

Współpraca z Dafi

Początkiem tego roku, nawiązałam współpracę z firmą Dafi. W ramach owej współpracy otrzymałam dzbanek do filtrowania wody. Ja w swojej paczce dostałam dzbanek o wdzięcznej nazwie Omega Unimax  4 litry, z wyświetlaczem ledowym, który sygnalizuje konieczność wymiany filtra w dzbanku na nowy... światełko wówczas świeci się na czerwono, natomiast gdy filtr jest jeszcze dobry dioda świeci na niebiesko światłem pulsacyjnym, znaczy się miga światełko, za każdym razem gdy poruszymy dzbankiem..


W przesyłce oprócz dzbanka znalazł się filtr/wkład do dzbanka, kótry jest wymienny i nosi nazwę DAFI Unimax

Producent zapewnia, że filtr Dafi Unimax wystarcza na przefiltrowanie ok.200 litrów wody ( w zależności od regionu w którym mieszkamy), której używamy do gotowania czy też picia napoi.
Filtr ten składa się z odpowiednio dobranych kompozytów, które odpowiadają za oczyszczenie spożywanej przez nas wody z różnych toksyn, jak i chloru, który czasem ewidentnie jest wyczuwany w mojej kranówce. Dodatkowo, filtr ten sprzyja zmiękczeniu wody. Co ważne, we wkładzie jest również użyty  węgiel, który został impregnowany srebrem, które ma przecież właściwości antybakteryjne! 

Jak już wcześniej wspomniałam dzbanek ma  całkowitą pojemność 4 litry, ale mieści się w nim ok. 1,7 litra przefiltrowanej wody...


Wystarczy zamocować wkład, napełnić dzbanek wodą, odczekać chwilę i już  mamy gotową tzw. kranówę do picia, z tym, że nasza jest oczyszczona i pozbawiona tych niepożądanych przez nas elementów, np. ołowiu, miedzi czy chloru.  Dodatkowo potrawy przygotowane na bazie tej wody zyskają na smaku.

To tyle jeśli idzie o zawartość opakowania. Teraz przyjrzyjmy się, informacjom zawartym na opakowaniu dzbanka


Na pierwszy rzut, jawi się nam informacja o wskaźniku ledowym, który za pomocą kolorów informuje:
Czerwony- filtr należy wymienić
Niebieski- filtr dobry
Druga pozycja informuje o uchylnej klapce, która otwiera się automatycznie pod naporem strumienia wody, co umożliwia napełnienie dzbanka, bez zdejmowania pokrywy.
Trzecia informacja, jest taka, że dzbanek jest przystosowany do mycia w zmywarce, oczywiście bez pokrywy!


Na opakowaniu jest zawarta również informacja jak prawidłowo należy zamocować filtr, a także w punkcie czwartym jest ważna informacja mówiąca o tym, aby zresetować wyświetlacz, po wymianie filtra, robi się to w prosty sposób, należy przytrzymać przez 5 sekund przycisk, czyli aż do chwili gdy zapali się niebieska dioda.

Ja dostałam dzbanek z białą pokrywą, ale w ofercie firmy Dafi znajdziecie większą gamę kolorystyczną, która być może sprosta Waszym oczekiwaniom, możecie zakupić ją w e- sklepie Dafi (klik!), jak również na stronach internetowych Dafi (klik!) znajdziecie więcej informacji nie tylko o prezentowanym przeze mnie dzbanku.
Z wielką przyjemnością zapraszam również na fanpage firmy Dafi (klik!)

W tym miejscu chciałabym podziękować firmie Dafi, za okazane zaufanie i możliwość testowania Państwa wyrobów!

2 komentarze:

  1. czary mary , wlewasz biala wodę do dzbaneczka Dafi, a w zamiast niej za kilka chwil masz czyściutką wode az chce sie jej napić.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz ślad po swojej wizycie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...